Kurumsal

Makine imalatında profesyonel çözümler.

-İş ortaklarının ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, üretim kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren DEMEÇ MAKİNA girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2018 yılında kurulmuştur. Makina sanayisinde başladığı faaliyetlerine sahip olduğu ilke ve değerleri de katarak kısa sürede aranılan ve talep duyulan bir firma haline gelmiştir. DEMEÇ MAKİNA, geçen yıllar içerisinde yurtiçinde ve yurtdışında sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ve satış sonrası hizmetleri ile Türk makina sanayisini başarıyla temsil etmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme ,zamanla istikrara dönüşmüş ve DEMEÇ MAKİNA makina sanayisinin saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yer almıştır.

NEDEN DEMEÇ MAKİNA ?

1-Kalite, uzun yılların getirmiş olduğu bir kazanımdır bu yüzden firmamız müşteri odaklı çalışır.

2-İhtiyaçlarınıza uygun esnek üretim yapar.

3-Bilgi kirliliği yoktur, satış aşamasından teslimata kadar aklınıza takılacak her türlü soruya kesin cevaplar verilir.

Sertifikasyona Önem Veriyoruz

ISO 9000,9001 2000, kalite politikalarına uygun üretim ve imalatını gerçekleştirdiğimiz tüm cihazlar için TSE standartları belgeleri ve kalite belgelerini alarak tescilliyoruz.

Profesyonel Ekip

Satış sonrası hizmetler birimi "Demeç Makina" imzalı her ürün için 7/24 yurtiçi veya yurtdışı farketmeksizin hizmet vermektedir. Demeç Makina imzalı makinalarınızın bakım, onarım, tamir ve teknik servisinde profesyonel ekibimiz ile yurtiçinde ve yurtdışında yerinde hizmet sağlıyoruz.

EnglishTurkish